KARMA MOKRA DLA KOTA

MiniMe Kitten

Kompletna karma mokra dla kociąt, bogata w jeden rodzaj mięsa. Surowce użyte do produkcji sprawiają, że trafia nawet w najbardziej wymagające podniebienia. Zaspokaja nawet najbardziej wrażliwe kocie brzuszki, dając im potrzebne do prawidłowego rozwoju składniki.

MiniMe Sterilized

Kompletna karma mokra dla kotów po sterylizacji. Składa się z jednego źródła białka zwierzęcego. Przygotowane we Włoszech z odpowiednio dobranych surowców spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednego kociego konesera. Jest produktem bez dodatku polepszaczy, barwników i konserwantów, glutenu.

MiniMe Monoprotein

Składa się z jednego źródła białka zwierzęcego (96%). Jest produktem bez dodatku polepszaczy, barwników i konserwantów, glutenu. Nadaje się dla kotów z wrażliwym przewodem pokarmowych jak i dla alergików.

MiniMe Senior

Kompletna karma mokra dla starszych kotów, bogata w jeden rodzaj mięsa (96%). Surowce użyte do produkcji sprawiają, że trafia nawet w najbardziej wymagające podniebienia. Odpowiednio zbilansowany skład dostarcza kocim seniorom składniki potrzebne do utrzymania sprawności.