KARMA SUCHA DLA KOTA

Disugual

Kompletna karma sucha dla dorosłych kotów, stworzona specjalnie, aby spełniać ich potrzeby żywieniowe. Surowce użyte do produkcji sprawiają, że jest bardzo smaczna i wysoce strawna.

KARMA MOKRA DLA KOTA

MiniMe Kitten

Kompletna karma mokra dla kociąt, bogata w jeden rodzaj mięsa. Surowce użyte do produkcji sprawiają, że trafia nawet w najbardziej wymagające podniebienia. Zaspokaja nawet najbardziej wrażliwe kocie brzuszki, dając im potrzebne do prawidłowego rozwoju składniki.

MiniMe Fresh Fruit

Nadaje się również dla najbardziej wymagających podniebień, dzięki bardzo smacznej recepturze. Składa się z jednego źródła białka zwierzęcego (92%) i dodatku owoców (4%). Przygotowane we Włoszech z odpowiednio dobranymi surowcami jest produktem bez dodatku polepszaczy, barwników i konserwantów, glutenu.

MiniMe Sterilized

Kompletna karma mokra dla kotów po sterylizacji. Składa się z jednego źródła białka zwierzęcego. Przygotowane we Włoszech z odpowiednio dobranych surowców spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednego kociego konesera. Jest produktem bez dodatku polepszaczy, barwników i konserwantów, glutenu.

MiniMe Prosciutto

Nadaje się również do najbardziej wymagających podniebień, dzięki urozmaiceniu receptury skutecznie zdobywa serce naszego pupila. Składa się z jednego źródła białka zwierzęcego (86%) i dodatku szynki (10%). Przygotowane we Włoszech z wyselekcjonowanych składników. Jest produktem bez dodatku polepszaczy, barwników i konserwantów, glutenu.

MiniMe Monoprotein

Składa się z jednego źródła białka zwierzęcego (96%). Jest produktem bez dodatku polepszaczy, barwników i konserwantów, glutenu. Nadaje się dla kotów z wrażliwym przewodem pokarmowych jak i dla alergików.

MiniMe Senior

Kompletna karma mokra dla starszych kotów, bogata w jeden rodzaj mięsa (96%). Surowce użyte do produkcji sprawiają, że trafia nawet w najbardziej wymagające podniebienia. Odpowiednio zbilansowany skład dostarcza kocim seniorom składniki potrzebne do utrzymania sprawności.