KARMA SUCHA DLA PSA

Disugual

Kompletna sucha karma dla szczeniąt i dorosłych psów małych, średnich i dużych ras. Produkt bogaty w mięso, opracowany tak, aby stawiać ich dobre samopoczucie i potrzeby żywieniowe na pierwszym miejscu. Surowce użyte do produkcji sprawiają, że jest bardzo smaczna i wysokostrawna.

Disugual

Kompletna karma dla małych i średnich dorosłych psów w wieku od 1 do 12 lat. Zawiera właściwą równowagę składników odżywczych, aby zaspokoić szczególny metabolizm psów, dbając o ich kondycję i zdrowe zęby. Jest łatwo przyswajalna, wspomaga prawidłowe trawienie i wchłanianie składników pokarmowych.

KARMA MOKRA DLA PSA

Disugual Puppy

Disugual Puppy to kompletna karma odpowiednia dla szczeniąt wszystkich ras. Przygotowana we Włoszech z wyselekcjonowanych surowców jest produktem bez dodatku barwników i konserwantów. Świeże mięso oraz wszystkie pozostałe składniki wykorzystane do produkcji sprawiają, że jest nadzwyczaj apetyczna i lekkostrawna. Jest zalecana również dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym.

Disugual Mammy

Disugual Mammy to uzupełniająca karma, odpowiednia dla psich matek każdej wielkości w czasie ciąży i / lub podczas karmienia. Przygotowana we Włoszech z wybranych surowców jest produktem bez dodatku barwników i konserwantów.

Karma mokra Disugual

Kompletna karma mokra dla dorosłych psów wszystkich ras, zawierająca 96% mięsa lub ryb. Zalecana dla psów o zwykłym poziomie aktywności ruchowej, sformułowana z myślą o właścicielach, stawiających na pierwszym miejscu  zdrowie, dobre samopoczucie i potrzeby żywieniowe swoich podopiecznych. Świeże mięso oraz wszystkie pozostałe składniki wykorzystane do produkcji sprawiają, że jest nadzwyczaj apetyczna i lekkostrawna. Jest zalecana również dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym. Karma bez sztucznych konserwantów i barwników.

Disugual Fresh Fruit

Disigual Dog Fresh Fruit to kompletna karma dla psów, wykazujących przeciętny (zwykły) poziom aktywności. Została stworzona z wyłącznie naturalnych produktów. Zawiera 92% świeżego mięsa lub ryby oraz jest wzbogacona o 4% wybranego owocu, który oprócz witamin nadaje karmie oryginalny smak i aromat.